جدید ترین عناوین خبری امروز
جالب فا

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

  • admin
  • آذر 23, 1400
  • 4:44 ب.ظ

سامانه پادا ثبت نام کلاس هفتم

سامانه پادا ثبت نام کلاس هفتم

ثبت نام در سامانه پادا کلاس هفتم چگونه انجام می‌شود؟ از آنجایی که سایت پادا به تازگی راه اندازی شده است به همین دلیل ممکن است شما والدین عزیز که قصد دارید فرزند خودتان را در پایه هفتم ثبت نام کنید اطلاعات کافی نداشته باشید بنابراین من در این نوشتار از جالب فا به شما کمک خواهم کرد.

قبل از شروع این مطلب مایلم به اطلاع شما برسانم که جالب فا در طول سال تحصیلی هم در کنار شما و دانش آموزان خواهد بود و می‌توانید با کلیک بر روی این لینک: پایه هفتم به جواب سوالات دروس مختلف کلاس هفتم دسترسی داشته باشید.

قابل توجه مدیران مدارس متوسطه اول:

به هیچ وجه دانش‌آموزان پایه هفتم را به طور مستقیم از طریق سامانه سیدا ثبت نام نکنید بلکه دانش آموزان حتماً باید از طریق سامانه پادا ثبت نام شوند در غیر اینصورت اسامی دانش‌آموزان در سامانه فروش کتاب قابل مشاهده نخواهد بود. همچنین در هنگام دریافت اطلاعات از سیدا در صفحه‌ای که پیغام برای شما نمایش داده می شود خوب دقت نمایید. با توجه به آن تصویر می‌توان فهمید که اگر سابقه‌‌های پایه هفتم و هشتم دانش آموز در مدرسه وجود نداشته باشد، اطلاعات از سیدا دریافت نمی‌شود پس لازم است ابتدا سوابق دانش آموز انتقالی با استفاده از کد انتقال در سیستم دریافت شود.

اما دانش آموزان و والدین در ادامه با آموزش ثبت نام  پایه جدید در سامانه پادا همراه باشند.

ثبت نام در سامانه پادا کلاس هفتم

برای ثبت نام در کلاس هفتم متوسطه اول ابتدا بایستی وارد سایت pada medu ir بشوید.

پس از ورود به سامانه ی پادا از طریق لینک فوق، برای ثبت نام کلاس هفتم مطابق با عکس زیر ابتدا بر روی گزینه‌ی پیش ثبت نام کلیک کنید.

(توجه داشته باشید که اگر دانش آموزی کلاس اولی باشد و یا جزو بزرگسالانی باشد که تاکنون عضو سامانه نبوده اند باید به قسمت ثبت دانش آموزان جدید الورود مراجعه کنند و یا با مراجعه‌ی حضوری به مدرسه ثبت نام خودشان را انجام دهند.)

حال صفحه ای مانند عکس زیر برای شما باز خواهد شد که باید نام کاربری و رمز عبور ۸ رقمی خودتان را وارد کنید. این نام کاربری و کلمه عبور را قبلاً مدرسه در اختیار شما قرار داده است. نام کاربری همان کد ملی دانش آموز خواهد بود. پس وارد کردن اطلاعات بر روی گزینه‌ی ورود کاربران کلیک کنید.

در صورتی که نام کاربری و رمز عبور را به  درستی وارد کرده باشید، به پروفایل خودتان وارد شده و می‌توانید فرم را تکمیل کرده و ثبت نام دانش آموز را تکمیل کنید.

دیدگاه ها 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *