جواب کاربرگ 25 اجتماعی ششم

جواب کاربرگ 25 اجتماعی ششم

جواب کاربرگ شماره 25 مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی در این صفحه تقدیم شما می‌شود. برای مشاهده‌ی پاسخ کاربرگه ی شماره ۲۵ کشور ایران را معرفی کنید مطالعات اجتماعی ششم دبستان با جالب فا همراه باشید.

کاربرگه شماره ۲۵ مطالعات اجتماعی ششم با جواب

جواب کاربرگ شماره ۲۵ مطالعات ششم ابتدایی

نامه ای به یک دوست فرضی در کشور همسایه بنویسید و کشور خودتان ایران را معرفی کنید.

به نام خدا

دوست خوبم سلام. گفتی که قصد داری به ایران سفر کنی؛ بنابراین من می‌خواهم کشورم ایران را به تو معرّفی کنم.

نام ایران به معنی سرزمین آریایی ها می‌باشد. تهران پایتخت کشور من است. ایران مناطق گردشگری بسیاری را در خود جای داده است که از این نظر بین ۱۹ کشور ثبت شده در یونسکو می‌باشد که آثار تاریخی فراوانی دارند.

همه‌ی تاریخ دان‌ها و گردشگران معتقدند بهترین نمونه‌ی تاریخ، فرهنگ و طبیعت در کشور چهار فصل ایران به زیبایی هرچه تمام‌تر در کنار هم وجود دارد. کشوری که تنها با حدود یک ساعت زمان می‌توانید از اقلیم سرد و سرسبز به اقلیم گرم و خشک سفر کنید بدون آنکه نیاز داشته باشید هزینه زیادی را برای سفر خود هزینه کنید.

مردم ایران از فرهنگ های مختلف می‌باشد که هر یک زبان مختص خود و آداب و رسوم خاصی دارند. مهمان نوازی اصل اول را در فرهنگ ایرانی می‌زند. ما ایرانی‌ها دوست داریم بهترین‌ها را برای مهمانان خود آماده کنیم. غذاهای خوشمزه‌ی ایرانی زبانزد گردشگران هستند؛ از کباب تا خورش قورمه سبزی و آبگوشت.

وقتی به ایران آمدی حتماً به اصفهان، شیراز، شمال، جنوب و تمام منطق ایران سر بزن! امیدوارم بهت خوش بگذره؛ به امید دیدار! جالب فا

پیشنهادی :  نگارش ششم درس آزاد (درس سیزدهم) فرهنگ بومی ۲ با جواب

حل کاربرگ شماره 25 (کشور ایران را معرفی کنید) مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی را در عکس زیر نیز مشاهده می‌کنید:

در صورت تمایل به دانلود و ذخیره ی جواب کاربرگه شماره 25 مطالعات ششم می‌توانید بر روی همان عکس راست کلیک کنید (یا چند ثانیه انگشتتان را بر روی عکس نگه دارید) سپس از لیست ظاهر شده گزینه‌ی مربوط به ذخیره‌ی عکس را انتخاب کنید.

جواب کاربرگ شماره 25 مطالعات اجتماعی ششم ابتدایی (کشور ایران را معرفی کنید) را مشاهده نمودید که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد و از شما دعوت می‌کنم به صفحات دیگر جالب فا نیز سر بزنید.

درباره این مطلب نظر دهید !